Regulamin

DEFINICJE

Administrator – Osoba odpowiedzialna za zarządzanie serwisem https://zalukaj-cda.pl.

Serwis – Strona internetowa, dostępna pod adresem https://zalukaj-cda.pl.

Użytkownik – Osoba korzystająca z serwisu https://zalukaj-cda.pl.

 1. Serwis https://zalukaj-cda.pl jest platformą reklamową dla usług wyszukiwania filmów i seriali online wyszukiwarki https://find-vod.com/.
 2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów i seriali nie jest bezpłatna. Korzystanie z tej wyszukiwarki jest płatne zgodnie z opisanym w cenniku dostępnym na stronie https://find-vod.com.
 3. Serwis https://zalukaj-cda.pl nie jest powiązany ani nie jest partnerem reklamowanej wyszukiwarki. Serwis ten świadczy jedynie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych dostawców. Sam użytkownik dokonuje płatności za dostęp do wyszukiwarki na innej witrynie tj. https://find-vod.com.
 4. Informacje zawarte w serwisie https://zalukaj-cda.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik jest zobowiązany do dokładnego zapoznania się z ofertą dostępną na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów i seriali przed dokonaniem jednorazowej płatności. Przypominamy, że prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku produktów, które z natury nie podlegają zwrotowi.
 5. Reklamowana wyszukiwarka dostarcza linki do filmów i seriali oraz informacje o ich dostępności na różnych platformach, takich jak Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, Chili, Player+, iTunes, Rakuten, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Play now, Canal+ online i CDA premium. Jednak obecność informacji o filmie lub serialu na stronie https://zalukaj-cda.pl nie oznacza, że są one dostępne w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownicy są zobowiązani do sprawdzenia dostępności filmu lub serialu w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki przed dokonaniem płatności. Serwis https://zalukaj-cda.pl, ze względu na brak połączenia technologicznego, nie jest w stanie dostarczyć aktualnych informacji na ten temat.
 6. Serwis https://zalukaj-cda.pl nie zawiera żadnych materiałów wideo, z wyjątkiem zwiastunów i trailerów filmów i seriali. Nie są tam również udostępniane linki do materiałów wideo.
 7. Ilość filmów i seriali dostępnych w wyszukiwarce oraz na platformach VOD jest dynamiczna i stale się zmienia. Informacje zamieszczone na stronie https://zalukaj-cda.pl dotyczących konkretnych filmów i seriali nie gwarantują ich dostępności online na żadnej z platform VOD. Baza filmów i seriali na https://zalukaj-cda.pl nie jest weryfikowana pod względem dostępności na platformach.
 8. Administrator serwisu nie ma wpływu na treść reklam i komentarzy wyświetlanych na stronie. Użytkownicy powinni zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować autentyczność tych treści.
 9. Administrator nie gwarantuje nieprzerwanego i bezproblemowego dostępu do strony serwisu. Mogą występować problemy techniczne, na które nie ma wpływu.
 10. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z problemów z połączeniem internetowym ani związane z używanymi urządzeniami przez użytkowników.
 11. Baza filmów i seriali, wraz z grafikami i innymi materiałami multimedialnymi, oparta jest na licencji serwisu IMDb.